DOŁĄCZ DO GRONA WYSPECJALIZOWANYCH KANCELARII PRAWNYCH.

Szukamy franczyzobiorców – chcemy rozszerzać Program Ochrony Konsumentów

Stale rozwijamy ogólnopolską sieć firm i podmiotów, które zajmują się szeroko pojętą ochroną konsumentów. W związku z tym na terenie całej Polski poszukujemy chętnych do podjęcia współpracy franczyzowej pod naszą marką. 

W ramach współpracy przekazujemy naszą wiedzę o funkcjonowaniu na rynku. 

Oferujemy kompleksowe szkolenie oraz profesjonalną pomoc i wsparcie przez okres uruchamiania oddziału.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Partner Biznesowy – Franczyzobiorca

Oczekiwania wobec Partnera

Korzyści płynące ze współpracy

Co u nas słychać

Aktualności

Tarcza antykryzysowa – pomoc dla przedsiębiorców

Zwolnienie ze składek ZUS, świadczenie postojowe, pomoc w spłacie kredytów, przesunięcie terminu złożenia zeznań rocznych, dofinansowanie do wynagrodzeń – to tylko niektóre rozwiązania wprowadzone w ramach Tarczy antykryzysowej. Sprawdź, czy i kiedy możesz z nich skorzystać!


W JAKI SPOSÓB POMÓC MŁODYM RODZICOM POWRÓCIĆ NA RYNEK PRACY?


Powrót na rynek pracy po urodzeniu dziecka z pewnością nie należy do łatwych. Potwierdzają to dostępne statystyki. W ostatnich latach liczba kobiet (wedle danych resortu pracy), które nie rozpoczęły zatrudnienia, wynosiła prawie 250 tysięcy. To prawie 13% wszystkich bezrobotnych. W ciągu kilku lat liczba tych kobiet wzrosła o 50%!

Program Ochrony Konsumentów – Wybieraj odpowiedzialnie!


Odkąd Polska przystąpiła do Unii Europejskiej w 2004 roku prawa konsumenta zostały poszerzone, wzmocniła się również kontrola rynku, coraz częściej egzekwowane są również przepisy w tej dziedzinie. Czy sytuacja może się jeszcze poprawić? Tak! Dzięki Programowi Ochrony Kosumentów każdy z nas może aktywnie uczestniczyć w ocenie różnorodnych firm, poszerzać swoją wiedzę i wybierać najlepszych przedsiębiorców.

WE FIGHT FOR OUR CLIENTS

Just call at (01) 234 5678 for emergency service